Мікрофонний кабель

    Мікрофонний кабель - використовується для підключення мікрофонів та монтажу мікрофонних ліній. Має високу завадостійкість і захист від електромагнітних перешкод, що дозволяє передавати на великі відстані (більше 100 метрів) слабкий сигнал, що виходить. Конструктивною особливістю даного типу кабелю є наявність загального екрану з багатожильної обплетення, укладеного у зовнішню оболонку з гнучкого полівінілхлориду, що дозволяє зберігати якість сигналу, що передається, і захищати від механічних пошкоджень при експлуатації.

    Мікрофонний кабель характеризується кількома основними параметрами. До таких відносяться:

    Матеріал провідника - в основному використовуються мідь та безкиснева мідь, а також обміднений алюміній. Матеріал провідника для мікрофонного кабелю в першу чергу впливає відстань передачі сигналу та довговічність експлуатації. Безумовно, якість сигналу, що передається, і довговічність кабелю з чистої безкисневої міді будуть вищими ніж у кабелю з обідненого алюмінію..

    Діаметр перетинів провідника - ще один дуже важливий параметр, від якого безпосередньо залежить, на яку відстань можлива передача сигналу без загасання. Неправильно підібраний, занижений переріз дроту призводить до втрат сигналу на виході.

    Якість екранування - відбивається у здатності кабелю захистити переданий сигнал від зовнішній перешкод. Характеризується матеріалом та кількістю жил оплетки.

    відбивається у здатності кабелю захистити переданий сигнал від зовнішній перешкод. Характеризується матеріалом та кількістю жил обплетення 0.14 до 0.50 мм².

    Широкий вибір та доступність цін на мікрофонний кабель у магазині EUROKOMM дозволять Вам підібрати саме ту позицію, яка задовольняє вашим вимогам, і за потреби наші фахівці завжди допоможуть підібрати кабель з потрібними параметрами та зробити правильний вибір.Мікрофонний кабель Sound Stream 2x0.14 мм² OFC CU чорний 100м

Код: 5808
2 589.90 грн

2 589.90 грн
Показано з 1 по 12 із 44 (всього 4 сторінок)