Низькочастотний кабель

    Низькочастотний кабель - використовується для передачі відео та аудіо сигналу. Даний кабель складається з багатожильних провідників, кожен з яких захищений екраном (може складатися з багатожильного металевого обплетення, алюмінієвих лавсанів і фольг), укладених у чорну зовнішню оболонку з ПВХ (полівінілхлориду).

    Низькочастотний кабель характеризується кількома основними параметрами. До таких відноситься:

    Матеріал провідника - в основному використовуються мідь та безкиснева мідь, а також обміднений алюміній. Матеріал провідника для низькочастотного кабелю в першу чергу впливає відстань передачі сигналу та довговічність експлуатації. Безумовно, якість сигналу, що передається, і довговічність кабелю з чистої безкисневої міді будуть вищими ніж у кабелю з омідненого алюмінію.

    Діаметр перетинів провідника - ще один дуже важливий параметр, від якого безпосередньо залежить, на яку відстань можлива передача сигналу без загасання. Неправильно підібраний, занижений переріз дроту призводить до втрат сигналу на виході.

    Якість екранування - відбивається у здатності кабелю захистити переданий сигнал від зовнішній перешкод. Характеризується матеріалом та кількістю жил оплетки, наявністю алюмінієвої фольги та лавсану.

    В асортименті представлений низькочастотний кабель торгових марок Sound Star, Sound Stream та Sound PRO, з різною кількістю провідників, у широкому діапазоні перерізів від 0.08 до 0.75 мм².

    Широкий вибір та доступність цін на низькочастотний кабель у магазині EUROKOMM дозволять Вам підібрати саме ту позицію, яка задовольняє вашим вимогам, і за потреби наші фахівці завжди допоможуть підібрати кабель з потрібними параметрами та зробити правильний вибір.Кабель RGB Sound PRO 3x0.34 мм² /112 OFC CU плоский чорний 100м

Код: 5474
3 738.00 грн

3 738.00 грн

Кабель HDMI Sound PRO 28AWG 15x0.08 мм² OFC CU/OFC TinCU чорний 100м

Код: 5475
2 403.00 грн

2 403.00 грн
Показано з 1 по 12 із 23 (всього 2 сторінок)