Кабель аудіо-відео Sound Star 2x0.11 мм² /28 CU плоский чорний 100м

Строительным, торговым, монтажным и производственным организациям

УЗНАТЬ ОПТОВУЮ ЦЕНУ

Заявка на условия получения оптовой цены

X


Ціну уточнюйте

        Кабель аудіо-відео Sound Star 2x0.11 мм² /28 CU плоский чорний - низькочастотний кабель, використовується для передачі відео та аудіо сигналу. Конструктивною особливістю даного типу кабелю є багатожильність провідників і наявність у кожного провідника індивідуального багатожильного обплетення, що створює екран від перешкод і забезпечує якість сигналу, що передається. Зовнішня оболонка виготовлена ​​з полівінілхлориду та захищає провідники від зовнішніх механічних пошкоджень. Низькочастотний кабель застосовується для підключення та з'єднання елементів аудіо та відео систем на невеликих відстанях.

    Кабель аудіо-відео Sound Star 2x0.11 мм² /28 CU плоский має 2 провідники перетином 0.11 мм² з міді та мідне обплетення, що складається з 28 жил. Зовнішня оболонка з полівінілхлориду виконана у чорному кольорі із зовнішнім розміром 2.8x5.6 мм. Оформлено бухтою 100м.

    Магазин EUROKOMM пропонує можливість купити кабель аудіо-відео 2x0.11 мм²/28CU від виробника Sound Star за доступною ціною. При необхідності, наші фахівці можуть надати консультацію з будь-яких питань, що виникли у Вас.

Ще не було питань.

(Сечение жилы (мм²) - 0.11)