Інтернет кабель "Кручена Пара" UTP cat.6 4х2x0.55 CU VKcable 305м

Строительным, торговым, монтажным и производственным организациям

УЗНАТЬ ОПТОВУЮ ЦЕНУ

Заявка на условия получения оптовой цены

X


4 806.00 грн

Інтернет кабель "Вита Пара" UTP cat.6 4х2x0.55 CU VKcable на даний момент, у сфері побудови локальних комп'ютерних та телекомунікаційних мереж найпопулярніший і найпоширеніший кабель зв'язку, що використовується як фізичне середовище передачі сигналу. Також, може бути застосований як альтернатива сигнальному Alarm. Своєю популярністю "вита пара" зобов'язана простоті та зручності при монтажних роботах, а також порівняно не високій ціні.

Внутрішня побудова "крученої пари" організована особливим чином. Провідники переплетені (світи) попарно. Така структура покликана покращувати зв'язок між провідниками однієї пари, і навіть зменшувати вплив електромагнітних полів зовнішніх джерел. На додаток, для досягнення мінімізації зв'язку між окремими парами, у категоріях 5 і вище, пари дротів звиваються з різним кроком. До мережевих пристроїв кручена пара підключається за допомогою комп'ютерного штекера 8p8c (часто званого RG-45), який стискається інструментами для обтиску роз'ємів.

Як найкраща пропозиція з асортименту неекранованої кручений пари Магазин EUROKOMM пропонує можливість купити кручена пара 6й категорії UTP cat.6 4х2x0.55 CU виробника VKcable за гарною ціною. Конкретно даний інтернет кабель складається з чотирьох пар ізольованих провідників, покритих полівінілхлоридною (PVC) оболонкою, та виконаних з проводів із цільною мідною центральною жилою, перетином 0.55 мм. Оформлено бухтою 305м.

Відсутність екранування встановлює певні рамки область експлуатації даного типу кабелю. Так, неекрановану кручена пара не рекомендується використовувати поблизу джерел електромагнітних перешкод, силових електричних ліній, та іншого електромагнітного випромінювання. Крім того, слід звернути увагу, що виріб з матеріалом зовнішньої оболонки - полівінілхлоридом (PVC), має на увазі монтаж кабелю виключно всередині приміщення, так як дане покриття має пожежостійкість, але на жаль не в змозі захистити від ультрафіолету.

Ще не було питань.

Теги: Інтернет кабель, Кручена Пара, VKcable