Кабель вита пара

Інтернет кабель Вита пара

Кабель для інтернету використовується для побудови комп'ютерних (ethernet) і телекомунікаційних мереж. Внутрішня побудова Крученої пари організована особливим чином. Провідники переплетені (звиті) попарно. Така структура покликана покращувати зв'язок між провідниками однієї пари, а також зменшувати вплив електромагнітних полів зовнішніх джерел. На додаток, для досягнення мінімізації зв'язку між окремими парами, в категоріях 5 і вище, пари дротів звиваються з різним кроком. Мінімальна кількість жил починається від 2 і доходить до 16.

Застосування витої пари

 • Комп'ютерні мережі
 • Телекомунікаційні мережі

Склад і вид монтажу:

Класичний матеріал жил крученої пари - мідь. Але в цілях здешевлення, у випадках відсутності необхідності використання крученої пари тривалий період часу, чи при підключеннях на короткі відстані (виготовлення пачт-кордів), був розроблений більш дешевий варіант, а саме жили з омідненого алюмінію.

Що стосується виду монтажу крученої пари, головну роль грає зовнішня оболонка. Для внутрішнього монтажу (всередині приміщення), зовнішня оболонка виробляється з полівінилхлориду (PVC), який має підвищений опір до горіння. У випадку зовнішнього монтажу, зовнішньою оболонкою служить поліетилен (PE), більш стійкий до морозів і впливу ультрафіолету. Крім того, у випадках прокладання кабелю між віддаленими об'єктами, для уникнення зайвого провисання дроту, кручена пара може бути посилена додатковим сталевим дротом або тросом.

Типи кабелю кручена пара:

Тип  крученої пари визначається за ступенем екранування, і має наступні позначення:

витая пара UTPВита пара UTP - абревіатура від unshielded twisted pair, у даного типу кабелю відсутній будь-який тип екрану.

витая пара FTP Вита пара FTP - абревіатура від foiled twisted pair, у даного типу кабелю присутній захист у вигляді загального екрану з алюмінієвої фольги. Для більш високих категорій крученої пари екран з фольги може бути присутнім для кожної пари окремо. В такому випадку тип уточнюється - F/FTP.

витая пара FTTP Вита пара SFTP - абревіатура від screened foiled twisted pair, у даного типу кабелю в доповнення до алюмінієвої фольги в конструкції присутній екран з металевого обплетення. SFTP використовується в місцях, схильних до суттєвого впливу електромагнітного випромінювання. Екран з фольги для кожної пари також може бути присутнім і у SFTP. Наявність або відсутність додаткового екранування позначається відповідно - SF/FTP і SF/UTP. 

Категорії кабелю вита пара:

Категорія витої пари характеризує швидкість передачі даних і рвідстань, на якій даний параметр швидкості підтримується. Категорії нумеруютсья від 1 до 7. Найбільш використовувані у наш час - кручена пара категорій 5 і 6.

 • Вита пара сat.5e - найпоширеніша з категорій крученої пари. Використовується повсюдно для побудови ethernet мереж. Для чотирьох пар швидкість передачі становить до 1000 Мбіт/сек, для двопарної крученої пари відповідно до 100 Мбіт/сек. Смуга частот - 100 МГц.
 • Вита пара сat.6 - використовується для побудови гігабитних ethernet мереж. Швидкість передачі даних перевищує 1000 Мбіт/сек, на відстані до 55м здатна підтримувати швидкість до 10 Мбіт/сек. Смуга частот - 250 МГц.
 • Вита пара сat.6а - використовується для побудови гігабитних ethernet мереж. Покращена категорія 6. Здатна підтримувати швидкість 10 Мбіт/сек на більшу відстань, до 100м. Смуга частот - 500 МГц.

Чим керуватися в рішенні купити витої пару:

Підводячи підсумки перерахованих параметрів крученої пари, перед придбанням мережевого кабелю для прокладання комп'ютерних або телекомунікаційних мереж необхідно врахувати наступне:

 • Необхідність наявності екранування у кабелю. Якщо ви прокладаєте кабель у середовищі,  яке перенасичене електромагнітним випромінюванням (високовольтні лінії, лінії електропередач, тощо), то якість сигналу, що передається, може сильно погіршитись без наявності екрану.
 • Протяжність мережі та очікувана швидкість передачі сигналу. За даним параметром необхідно орієнтуватись на категорію крученої пари. Кожна категорія накладає чіткі обмеження на максимальну швидкість передачі даних, частоту а також відстань, на якому заявлені параметри збережуться.
 • Вид монтажу. Тут крайнє важлиіий матеріал зовнішньої оболонки крученої пари. Кручену пару можна прокладати на відкритому просторі, всередині приміщень або під землею. Якщо ви хочете провести кабель на відкритому просторі або під землею – зовнішня оболонка повинна бути з полівінилхлориду (PVC), додатковим захистом може слугувати гофротруба, котрую також можна підібрати у нас. При прокладанні в приміщенні зовнішня оболонка повинна бути з поліетилену (PE). Також вам може знадобитись кабельний канал для додаткового захисту та покращення естетичного виду.

Підключення витої пари проводиться через спеціальні конектори RJ45 (8р8с ), як також можуть бути екрановані та неекрановані, відповідно під UTP і FTP/SFTP. Кріплення відбувається за допомогою спеціальних інструментів для обтиску. Також у побудові інтернет мереж використовуються комп'ютерні розетки та перехідники.

В нашому магазині ви можете купити кручену пару всіх типів і категорій, як відомих українських виробників Одескабель і ДКЗ, так і наших власних брендів - EUROSAT і KW-Link. Ми пропонуємо широкий асортимент і відмінні ціни для рішення будь-яких задач.

витая пара FTTP

Вита пара ОДЕСКАБЕЛЬ - представлена під брендом OK-NET на даний момент є флагманом вітчизняного виробництва кабелю кручена пара. Бездоганної якості, ОДЕСКАБЕЛЬ виробляє кручену пару всіх можливих модифікацій:

 • Кількість жил від 2 до 100;
 • Типу UTP, FTP і SFTP;
Видів монтажу в варіаціях зовнішньої ізоляції:
 • для застосування всередині приміщення: - PVS(полівінилхлорид), PVS(LSOH) малодимний, PVS(LSFROH) малодимний, що не підтримує горіння;
 • для зовнішнього приміщення: PE(поліетилен), PE з тросом, PE броньований.

Продукція виготовляється виключно з якісної міді, має всі сертифікати відповідності та користується заслуженою довірою споживача не лише в Україні, а й за кордоном.

витая пара EUROSAT

Витаа пара EUROSAT - є власним брендом від EUROKOMM. Під даним брендом ми надамо найпопулярніші позиції крученої пари, що максимально поєднують в собі баланс високої якості та доступної ціни. В асортименті представлена кручена пара класичних 4х жил у варіантах:

 • Матеріал жил - CU (мідь) і CCA (оміднений алюміній);
 • Типи: UTP і FTP;
Зовнішня оболонка:
 • для застосування всередині приміщення: - PVC(полівінилхлорид);
 • для зовнішнього приміщення: PE(поліетилен), PE з тросом.

Продукція EUROSAT, суміщуючи оптимальні характеристики, дозволяє купити якісну виту пару пару за максимально доступною ціною.

Якщо вам необхідна допомога з вибором або консультація, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Вони допоможуть вам підібрати виту пару, враховуючи необхідні умови та бюджет.Інтернет кабель "Кручена Пара" UTP cat.6 4х2x0.55 CU VKcable 305м

Код: 5018
4 806.00 грн

4 806.00 грн

Інтернет кабель "Скручена Пара" FTP cat.5e CCA KW-Link 305м

Код: 5034
1 903.58 грн

1 903.58 грн
Показано з 1 по 12 із 24 (всього 2 сторінок)