Клеми швидкого монтажу для дротів

    Клеми (клемники) швидкого монтажу для дротів застосовуються в електромонтажі, і використовуються для швидкого та безпечного з'єднання, відгалуження та віконця мідних та алюмінієвих кабельних жил. Клеми для дротів популярні з багатьох об'єктивних причин. Купити клемник не коштує дорого, при цьому його використання максимально полегшує з'єднання, і роз'єднання кабелю, причому не має значення який саме кабель необхідно з'єднати, мідний, алюмінієвий, багатожильний або монолітний, притискний механізм клем швидкого монтажу з легкістю впорається з будь-яким завданням. І звичайно, при цьому не потрібні жодні додаткові інструменти, роботи з підготовкою кабелю мінімальні, а деякі типи клем навіть дозволяють проводити з'єднання навіть без зняття ізоляції з жил.

    У цій категорії представлені з'єднувальні клеми для дротів. Їхнє завдання - об'єднати в єдине ціле два і більше дротів, для їхнього подовження або розгалуження. Сполучні клемники для проводів в залежності від конструктивних особливостей відрізняються за типом та призначенням:

  • Клеми швидкого монтажу з натискними важелями універсальні для всіх типів провідників ККлеми швидкого монтажу з натискними важелями універсальні для всіх типів провідників у монтажній коробці     Клеми швидкого монтажу з натискними важелями універсальні для всіх типів провідників - клемники даного типу дозволяють провести з'єднання та відгалуження будь-яких типів провідників, обмежуючись лише перетином. Мідний з алюмінієвим, монолітний з багатожильним, притискний механізм важеля універсальної клеми надійно зафіксує та з'єднає будь-які комбінації. Натискний важіль дозволяє з такою ж легкістю провести роз'єднання кабелю, саме з цього даний тип клем користується найбільшою популярністю. Перед монтажем жили кабелю необхідно зачистити. Типовими є клеми на 2, 3 та 5 провідників з перетином кабелю до 6 мм². Можуть бути у прозорому та не прозорому виконанні.
  • Клеми швидкого монтажу самозатискні Клеми швидкого монтажу з натискними важелями універсальні для всіх типів провідників у монтажній коробці     Клеми швидкого монтажу самозатискні - мають максимальну компактність. Масово використовуються при монтажі кабелю в розподільчих коробках, монтажних тримачах та дін-рейках. Самозатискний механізм клемника фіксує провідник при введенні в отвір клеми. Демонтаж проводиться прокручуванням кабелю із зусиллям. З'єднувати та відгалужувати багатожильні провідники самозатискними клемами незручно, що є одним із помітних мінусів даного типу. Лінійка типових розмірів дозволяє з'єднувати до 8 дротів. При цьому введення можуть бути розташовані в один або два ряди. Обслуговування з'єднань кабелю на самозатискних клемниках менш зручне ніж з натискними важелями, але при цьому вони компактніші, варіативніші в кількості та розташуванні кабельних вводів і купити їх можна за доступнішою ціною.
  • Клеми сервісні з врізним контактом     Клеми сервісні з врізним контактом - використовуються для з'єднання та відгалуження кабелю від магістрального дроту у прямому виконанні. Унікальність у тому, що з'єднання не потрібно знімати зовнішню ізоляцію, контакт клемника прорізає її. Також такий тип клемника використовується для відгалуження кабелю без розриву магістрального дроту. У клемі є кришка, яка фіксує і утримує контакт. За допомогою цієї клеми можна з'єднати монолітний і багатожильний кабель з різним перерізом і матеріалом провідника.
  • Клеми сервісні для світильників Клеми швидкого монтажу з натискними важелями універсальні для всіх типів провідників у монтажній коробці     Клеми сервісні для світильників - зручний інструмент для прямого підключення та подовження кабелю, часто використовується при монтажі освітлювальних систем. Клемник має натискний важіль з однієї або двох сторін, що дозволяє за кілька секунд підключити контакти, наприклад світильника, до електричного дроту, що незначно виступає зі стіни або стелі. З'єднати подібним чином можна будь-який тип кабелю, що підходить за перерізом.

    Як результат, клеми для проводів є простим, зручним та безпечним інструментом при монтажі електричних систем, а різні їхні види дозволяє оптимально комбінувати комфорт робіт та вартість. Всі типи клемників для дротів ви можете вибрати та купити у нас на сайті, а також отримати консультацію у наших менеджерів.Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)