Кабельні стяжки пластикові під шуруп

    Кабельні пластикові стяжки під шуруп - становлять особливий варіант одноразової пластикової стяжки, корпус якої вище замка кріплення доповнений спеціальною модернізацією у вигляді подовження з отвором під шуруп. Така модифікація дозволяє крім стандартної обв'язки елементів, що прикріплюються, також надійно фіксувати кабель до поверхонь за допомогою шурупів або саморізів, що є необхідною і зручною додатковою властивістю, яка буде відмінним рішенням при прокладанні кабелю по висоті, або як більш надійна альтернатива використанню кабельних скоб.

    Основні характеристики кабельної стяжки під шуруп не відрізняються від типових характеристик одноразової стяжки – від довжини залежить максимальний діаметр обхвату, від ширини – міцність на розрив. Склад пластику має ті ж властивості. Додатковим є діаметр отвору під шуруп/саморіз. Даний тип стяжок, оскільки спектр застосування їх значно менший, не відрізняється занадто великою різноманітністю, і представлений буквально декількома типовими розмірами. Характеристики їх представлені у таблиці:

Стяжки кабельні пластикові під шуруп
Найменування Довжина (мм) Діаметр обхвату (мм) Ширина (мм) Діаметр отвору під шуруп (мм) Міцність на розрив (кгс)
Кабельна стяжка під шуруп 110х3 110 3-20 3 4 10
Кабельна стяжка під шуруп 150х4 150 3-32 4 4 22
Кабельна стяжка під шуруп 200х5 200 3-42 5 5 26

    Купити стяжки кабельні пластикові під шуруп ви можете у нас на сайті, оформивши замовлення через кошик, надіславши запит на електронну пошту або в телефонному режимі, передзвонимо по одному із зазначених у контактах телефону.Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)