Дюбель - затискач "ЯЛИНКА"

    Затискач - дюбель ялинка (дюбель хомут) - простий і зручний в експлуатації елемент кріплення, що конструктивно одночасно поєднує в собі дюбель і кабельну скобу. Виключає необхідність застосування саморізів, шурупів та інших видів кріпильної продукції. Призначений для кріплення круглого та плоского кабелю, дроту, гофри та гладких труб малих діаметрів до різних поверхонь, таких як – бетон, цегла, газобетонні блоки та піноблоки, в яких є можливість висвердлити отвір під дюбель. Виготовляється з пластику - поліпропілену, що відрізняється міцністю і одночасно гнучкістю, а також стійкістю в широкому діапазоні температур від -35 до +85 ° C, що дозволяє успішно використовувати ялинку як для внутрішнього, так і зовнішнього монтажу. Можуть бути білого та чорного кольору.

    Види затискача дюбель - ялинка.

Залежно від форми та способу застосування дюбель хомут можна розділити на декілька видів:
    За формою:

  • Дюбель - ялинка кругла - для кріплення кабелю з круглою формою зовнішньої ізоляції, а також гофротруба та труби гладкостенной малих діаметрів;
  • Дюбель - ялинка плоска - для кріплення кабелю з плоскою формою зовнішньої ізоляції, а також інших виробів, що мають кріпильні елементи відповідної форми.

    За функціональністю експлуатації:

  • Одноразові – коли дюбель-хомут після фіксації утворює замкнутий контур із закріпленим елементом (кабелем) усередині;
  • Багаторазові - мають більш складну конструкцію, скоба та дюбель не утворюють єдиний замкнутий контур, що дозволяє проводити заміну закріплених елементів, без вилучення дюбеля та псування дюбель-ялинки в цілому.

        Як виконується монтаж дюбель-хомута.

    Кабель або дріт, що монтується, охоплюється дюбель затискачем і забивається в попередньо підготовлений отвір, зроблений на поверхні монтажу.

        Таблиця типових розмірів дюбель - ялинки.

Найменування Довжина затискача, мм Діаметр кабелю (min-max), мм Діаметр отвору під дюбель, мм Глибина отвору під дюбель, мм
Затискач-дюбель "Ялинка" круглий 4-10 мм 45 4-10 6 25-28
Затискач-дюбель "Ялинка" круглий 11-18 мм 55 11-18 6 35-40
Затискач-дюбель "Ялинка" круглий 19-25 мм 65 19-25 6 35-45
Затискач-дюбель "Ялинка" плоский 5-10 мм 45 5-10 6 30-35
Затискач-дюбель "Ялинка" плоский 6-12 мм 45 6-12 6 30-35

Купити затискач дюбель "ялинка" за оптовими цінами ви можете на сайті, оформивши замовлення через кошик, або в телефонному режимі, зателефонувавши по одному з наших номерів, де також є можливість отримати консультацію щодо цього виду продукції.Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)