Кабель живлення (шнур) мережевий 220В

    Кабель (шнур) живлення - спеціально призначений для певного виду техніки кабель, з відповідним необхідним вилкою та роз'ємом, яким здійснюється підключення приладу до мережі електроживлення.

    Компанія EUROKOMM пропонує можливість купити кабель живлення наступних типів:

  • кабель живлення для блоку живлення
  • кабель живлення для блоку живлення комп'ютера
  • кабель живлення для монітора
  • кабель живлення для ноутбука
  • кабель живлення для праски
  • кабель живлення для електроінструменту
  • кабель живлення універсальний

    кожен з типів кабелю обтиснутий відповідним роз'ємом, що застосовується для підключення типу техніки, що призначається.

    Кабель живлення для блоку живлення застосовується для підключення блоків живлення ноутбуків, що мають тип з'єднання вилка CEE 7/16 - роз'єм С7. Кабель має невеликий перетин 0.5 - 0.75 мм², та довжину до 2 метрів.

Кабель живлення для блоку живлення С7 Кабель живлення для блоку живлення вилка CEE 7/16

Кабель живлення для блоку живлення комп'ютера застосовується для підключення системних блоків комп'ютерів, що має тип з'єднання вилка CEE 7/7 (євро) - роз'єм C13. Кабель має перетин 0.75 мм² і довжину до 3 метрів.

Кабель живлення для блоку живлення комп'ютера роз'єм С13 Кабель питания для блока питания компьютера вилка CEE 7/7 (евро)

Кабель живлення для монітора застосовується для підключення монітора до системного блоку комп'ютерів, має тип з'єднання роз'єм C13 - роз'єм C14. Кабель має перетин 0.75 мм² і довжину до 2 метрів.

Кабель живлення для монітора С13 Кабель живлення для монітора С14

Кабель живлення для ноутбука застосовується для підключення ноутбука, має тип з'єднання вилка CEE 7/7 (євро) – роз'єм C5. Кабель має перетин 0.5 - 0.75 мм² і довжину до 2 метрів.

Кабель живлення для ноутбука С5 Кабель живлення для ноутбука CEE 7/7 (евро)

Кабель живлення для праски використовується у випадку, якщо оригінальний шнур вийшов з ладу та необхідна заміна. Кабель у додатковій чорно-білій тканинній ізоляції складається з вилки CEE 7/17 з одного боку та двох спеціальних кінцівників з іншого. Перетин кабелю 1 мм², довжина - 2 м.

Кабель живлення для праски CEE 7/17

Кабель живлення для інструментів та універсальний використовується для заміни пошкоджених кабелів електроінструментів. На вибір представлені шнури з різними вилками живлення CEE 7/16, CEE 7/4, CEE 7/7 (євро). Кабель має перетин 0.5 - 0.75 мм² і довжину до 2 метрів.

Кабель живлення для інструментів cee-7/16 Кабель живлення для інструментів cee-7/4 Кабель живлення універсальний CEE 7/7 (евро)Кабель (шнур) для блоку живлення ( 1.8м, чорний)

Код: 4518
19.22 грн

19.22 грн
Показано з 1 по 12 із 16 (всього 2 сторінок)