Лупа бінокулярна налобна з підсвічуванням 1X – 11X кр. збільшення

Строительным, торговым, монтажным и производственным организациям

УЗНАТЬ ОПТОВУЮ ЦЕНУ

Заявка на условия получения оптовой цены

X


Ціну уточнюйте

Лупа бінокулярна налобна з підсвічуванням 1Х - 11Х кратне збільшення - це простий і зручний пристрій, що дозволяє звільнити руки при роботі з дрібними предметами. Основна сфера застосування у побуті та професійній діяльності. Стане незамінним помічником під час вишивання, читання, паяння. Всі нумізмати, філателісти, косметологи гідно оцінять лупу бінокулярну з підсвічуванням.

        Підсвічування реалізовано за допомогою двох лампових ліхтариків, закріплених з боків конструкції лупи бінокулярної. Увімкнення підсвічування може бути як загальне, так і окремо. Живлення кожного ліхтарика – 2 елементи тип ААА.

        Кратність збільшення лінз 1.5Х; 3Х; 9.5Х; 11Х. При використанні однієї лінзи виходить збільшення кратністю 1,5Х, двох лінз – збільшення кратністю 3Х, трьох лінз – збільшення кратністю 11Х. Друга лінза опускається з козирка для використання одночасно з першою. Також, якщо використовувати першу лінзу одночасно з третьою можна отримати проміжне збільшення кратністю 9.5Х. Кратність збільшення 9.5Х; 11Х можуть бути отримані лише для одного з очей. Лінза круглої форми має кратність збільшення 8Х і може бути встановлена ​​або ліворуч або праворуч.

        Конструкція лупи бінокулярної налобної складається з гнучкого ременя для кріплення на голові та пластикового козирка, в якому встановлюються бінокулярні лінзи. Регулювання за розміром голови здійснюється затискачем з тріскачкою на ремені. Жорсткість кріплення козирка щодо ремінця забезпечується обертанням двох бічних гайок. На передній частині ремінця оголов'я бінокулярної лупи встановлені м'які вставки, які допомагають використовувати пристосування із зручністю тривалий час. Лінзи виготовлені з плексигласу, що дозволило отримати майже невагому конструкцію даного пристрою. Матеріал плексиглас – замінник натурального скла.

        Основні переваги: ​​відмінні оптичні властивості, можливість роботи в окулярах, огляд предметів двома очима, мала вага.

        Всі ці особливості конструкції піднімають цю модель професійний рівень.

Ще не було питань.