Лупа бінокулярна налобна 1.5X - 3X кр. збільшення

Строительным, торговым, монтажным и производственным организациям

УЗНАТЬ ОПТОВУЮ ЦЕНУ

Заявка на условия получения оптовой цены

X


240.30 грн

Лупа бінокулярна налобна 1.5Х - 3Х кратне збільшення - це простий і зручний пристосування, що дозволяє звільнити руки під час роботи з дрібними предметами. Може використовуватись у побуті та професійній діяльності. Стане незамінним помічником радіомонтажнику, бджоляру, лікарю-стоматологу та будь-якій іншій людині, яка стикається у своїй роботі з дрібними предметами.

        Конструкція лупи бінокулярної налобної складається з гнучкого ременя для кріплення на голові та пластикового козирка, в якому встановлено дві бінокулярні лінзи. Розмір ременя для кріплення на голові регулюється за допомогою застібки-липучки. Лінзи виготовлені з плексигласу з метою зменшення загальної ваги конструкції даного пристосування. Матеріал плексиглас – замінник натурального скла.

        Кратність збільшення лінз 1.5Х – 3Х. З використанням однієї лінзи виходить збільшення кратністю 1.5Х, двох лінз - збільшення кратністю 3Х. Друга лінза опускається з козирка для використання одночасно з першою.

        Основні переваги: ​​відмінні оптичні властивості, можливість роботи в окулярах, огляд предметів двома очима, мала вага.

        Лупа бінокулярна даної моделі доступна при оптимальному співвідношенні ціна/якість.

Ще не було питань.